“Hamilelik ebeveynliğin en önemli dönemi olmasına rağmen, binlerce yıldır ihmal edilmiştir. Bebek yapmadan önce, mutlaka prenatal ebeveynlik üzerinde durulmalı ve güçlendirilmelidir. bunun insanlık üzerindeki etkisi çok önemlidir” Prenatal Alliance tarafından yazılmış olan “ Gebeliğin Önemi” kitabından alıntıdır.

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ

Prenatal Birlik olarak hedefimiz, yeni bir kuşak yaratmak için doğuştan bizde olan gücü döllenme ve gebelik esnasında kullanabilmeyi herkese anlatmaktır.

 

BU ÖNEMLİ MESAJI LÜTFEN YAYINIZ.

Bu kısa video size sevgi dolu, saygılı ve fedakar çocuk ve kuşakların yetişmesi için rahim dünyasının önemini anlatacaktır

 

DAHİL OLUN.
Prenatal Birliğe üye olmak ücretsizdir ve hayatınızdaki olumlu etkisini göreceksiniz!
Benzer ilgileri paylaşanlarla bir araya gelme, becerilerinizi arttırma, yaptıklarımızdan haberdar olma, prenatal yaşam ve prenatal eğitim araştırmalarından yararlanma gibi fırsatları yakalayacaksınız.

 

EBOOK PREGNANCY MATTERS!

HER BİR GEBELİKLE BERABER
DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEK

Son haber bültenimize üye olunuz ve ücretsiz kitabımızı mail ortamında gönderelim-HAMİLELİK ÖNEMLİDİR!

prenatal alliance

Doğumöncesi hayat ve doğumöncesi ebeveynlik ile ilgili dünyaya hoşgeldiniz!

Haber bültenimize üye olduğunuzda, okuyacağınız en önemli kitabı alıyor olacaksınız!

Prenatal ebeveynlik nedir, neden önemlidir, bilinçli döllenme, gebelik ve emzirme ile ilgili en önemli süreçler nedir, insanlığın yaşam kalitesi ve medeniyet için gebelik neden önemlidir, bebeğin perspektifinden gebelik nasıldır ve çok daha fazlası!

Her gün dünya üzerinde 360.000 den fazla bebek doğmaktadır, size ilettiğimiz bu bilgileri her yere yaymanız, insanlığın geleceği için gebeliğin hayati önemi konusunda gençliği, anne baba adaylarını, aileleri, hükümetleri ve toplumları eğitmeniz konusunda yardımınıza ihtiyacımız var.

Daha fazla bekleme!
Ücretsiz hediyenizi hemen alın!

SUBSCRIBE NOW!

VİZYONUMUZBİLİNÇLİ BEBEK


Her bebek, sevgi dolu, neşeli, sağlıklı, uyumlu ve saygılı bir şekilde gebe kalındı, doğdu, emzirildi ve beslendi.GENÇLER VE ÇİFTLER İÇİN EĞİTİM

Her hamile kadın, kendi topluluğunun yanı sıra eşi tarafından da desteklenir ve ilham verir, her ikisi de doğanın ona verdiği gücün bilincinde, rahminde sağlıklı bir gelecek yetişkin, kendini sevebilen, başkalarına, gezegenimize ve yüce olana - bir "İnsan kardeşliğine" karşı sevgi besleyebilir.RAHİM EKOLOJİSİ
DÜNYA EKOLOJİSİDİR

Dünyadaki her insan, gelişen, sevgi dolu ve fedakar çocuklar ve yetişkinlerle dolu bir gezegen için gebe kalma, hamilelik, doğum ve emzirmenin son derece önemli olduğunun farkındadır.
 

ETKİMİZ

BİLGİ ANAHTARDIR

Gebeliğin önemi, bu artan güç ve sorumluluk dönemi, hiçbir zaman toplu olarak ele alınmamıştı ve artık hepimizin bundan haberdar olma zamanı geldi! Prenatal Alliance, bu bilinci dünyadaki toplumlara getirmenin tam zamanı olduğunu düşünüyor!


Eğitim rahimde başlar ve bu bilgi, dünyadaki eski kültürler tarafından ve son zamanlarda nörobiyoloji ve epigenetik üzerine yapılan araştırmalar tarafından kabul edilmiş olup, doğum öncesi yaşamın ve doğum öncesi ebeveynliğin psikolojik ve fiziksel gelişimimiz üzerindeki etkisini ortaya çıkarmıştır. Bu bilgileri tüm gençlere, topluluklara, toplumlara ve hükümetlere ulaştırmak, çiftlere ve bebeklere mümkün olan en iyi başlangıcı vermemizin anahtarıdır.

 

PRENATAL ALLIANCE'A KATILIN

Burası, doğumu bekleyen ve gelecekteki ebeveyn adaylarının doğum öncesi yaşam ve doğum öncesi ebeveynlik hakkında deneyimlerini paylaşabileceği ve bilgi alabileceği ÜCRETSİZ bir topluluktur. Burası aynı zamanda uzmanların bir araya gelebilecekleri, gebe kalma, hamilelik, doğum, emzirme ve erken ebeveynlik alanlarındaki bilincin önemi hakkında röportajlar ve atölye çalışmaları yapabilecekleri bir yerdir.

 

Bu Prenatal Alliance topluluğunun amacı, en son araştırmalara dayanan bilgilerden yararlanabilecek büyük çift gruplarına erişimi en üst düzeye çıkarmaktır.

UZMANLAR NE DİYOR!

 
HEDEFİMİZİ DESTEKLEMEK İÇİN BAĞIŞ YAPIN!

Yaptığınız bağış- hediyeniz- doğomöncesi yaşam ile ilgili bilgiyi, kadınlar, çiftler, aileler ve toplumlar için doğumdan önce ebeveynliğe başlamanın önemini, bunların çocuğunuzun ve aynı zamanda da tüm dünyanın geleceğinin üzerindeki etkinin anlaşılmasını her yere yayabilmesi için bize destek olacaktır!

BAĞIŞ YAP